Makale Özgünlük Testi | SiteniEkle.com
Makale Özgünlük Testi
Gerekli kısma bilgileri girerek kontrol et butonuna basınız..

Maksimun :1000 Kelime.
Yazılan: 0

Kontrol Ediliyor
Plagiarism Checker - Makale Özgünlük Kontrolü

Öncelikle Özgün Makale Nedir?

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Şimdi ise bu değere hitaben makalemizin özgünlüğünü kontrol etmek için, arama motorlarından sitelerin indexlenmiş sayfalarından alınan yazılardaki cümlelelerin benzerliğini kontrol etmek kontrol aracına ihtiyaç duyarız.

Plagiarism Checker Türkçe olarak belirtirsek intihal denetleyicisi (eser hırsızlığı anlamınada gelmekte) daha önceden kullanılmış nüshası bulunan verileri denetler. İnternet içinde olduğumuzda biz webmasterlar seo açıcısından özel makale yazarlar. Editorlerin eseri makaledir ve bizde sitelerimize girilen makalelerin daha önce yazılmış tamamı ve/veya içinden bir cümlesinin aranması ile kontrol ederek özgünlüğünü denetleriz. Bu araç ile bir manuel işlevden sizleri kurtarmış olarak kısa süre içinde makalenizin özgünlük testini yapabilirsiniz.
Yorumlar
    Henuz Yorum Yapılmamış İlk Yorumu Yapmak istermisin...?

Yorum Ekle